6 Święto parówki

w tym roku wyjątkowo online w dniach:

27.07-2.08. 2020

Biorę udział w wydarzeniu
Wpłacam na konto Ani
Szczegóły rajdu po parówkę

Pomimo pandemii ParówkuJemy

Firma BIEGUN pomimo braku możliwości spotkania się na festynie postanowiła w tym roku również przeprowadzić ŚWIĘTO PARÓWKI.

Będzie ono wyjątkowe ponieważ potrwa aż 7 dni a spotykać się będziemy online!!! Nie zabraknie działań charytatywnych, będzie trochę śmiechu, trochę zabawy, wspólnie zintegrujemy się ze swoimi rodzinami i oczywiście posmakujemy naszej gwiazdy - PARÓWKI.

Nasze hasło przewodnie podczas 6 Święta Parówki brzmi:

Najważniejszą częścią naszego wspólnego spotkania jest niesienie pomocy potrzebującym. W tym roku kolejny raz będziemy mogli pomóc na terenie naszej gminy. Tym razem zbieramy pieniążki na windę dla niepełnosprawnej Ani. To uśmiechnięta młoda kobieta, u której w wieku 11 lat zdiagnozowano wirusowe zapalenie mózgu i od tego czasu od ponad 24 lat porusza się wyłącznie na wózku inwalidzkim tylko dzięki najbliższym. Niepełnosprawność w stopniu znacznym nie ułatwia codziennego funkcjonowania. Jej rodzice którzy mają ponad 60 lat nie mają już sił by dźwigać Anię z wózkiem po schodach by ta mogła pojechać na umówioną wizytę u lekarza czy po prostu wyjść na świeże powietrze


Musimy im wspólnie pomóc zbudować lżejszą przyszłość

Poznaj lepiej Anię

Licytacje dla Ani

Wylicytuj mięsne śniadanie u rzeźnika, rodzinne zwiedzanie firmy, kosz wędlin, domowe przetwory i wiele innych. Wszystkie produkty przekazane przez właścicieli oraz współpracowników Biegun

Zobacz więcej info

Lubisz wyzwania i zabawę? Jeśli dodatkowo uwielbiasz kiełbasy to to wyzwanie sprawi Ci ogromną radość. Nominuj do zabawy najbliższych i pomagaj Ani i jej rodzinie

Zobacz więcej info

Na finał akcji rozdajemy parówki!!!

Każdy kto przyjdzie 1.08 do jednego z naszych 17 sklepów firmowych otrzyma królową parówkę w prezencie.

Atrakcje na święcie parówki

#ParowkaChallenge

Finał akcji z parówką

Zobacz więcej info

Poznaj Anię

Oczywiście już teraz możesz wpłacić pieniążki na windę dla ANI. Bardzo Ci dziękujemy za pomoc i złote serce

Wpłata bezpośrednia na windę dla Ani

Chcesz wpłacić na konto dla ANI bez brania udziału w licytacjach oraz challengach?

Zobacz dane do przelewu tradycyjnego
Przechodzę do szybkich płatności

Bardzo nas cieszy gdy z roku na roku przybywa Was więcej i żałujemy, że w tym roku nie spotkamy się na żywo, ale liczymy, że dzięki Waszej aktywności na naszym wydarzeniu na FB będzie równie pięknie jak w latach poprzednich

Tak bawiliśmy się w poprzednich latach

Szczegółowe informacje

By być na bieżąco z licytacjami i challangami dołącz do naszego wydarzenia na fb

Przedmiot na licytacje w przypadku naszej licytacji przekazywane są tylko przez właścicieli firmy Biegun oraz ich współpracowników. Jeśli bardzo Ci zależy na przekazaniu darowizny na licytacje daj nam znać

Licytacje na fb

Chcę zobaczyć pozostałe produkty na licytacji

Chcesz przekazać produkt na licytację?

Jak mogę licytować i gdzie to robić?

Licytacja odbywa się na utworzonej w tym celu grupie na fb. By móc licytować musisz dołączyć do grupy (link do niej poniżej) Licytować można do 2.08 do godziny 20.00. Wygrywa ten kto da najwyższą kwotę. Bo dokonaniu wpłaty na konto ustalamy wspólnie z darczyńcą i osobą która wylicytowała sposób przekazania wylicytowanego produktu.

Więcej szczegółowych informacji oraz regulamin dostępne są na grupie

Przykładowe produkty na licytacji

Gotowe kosze prezentowe wypełnione wędlinami. Kilka gotowych zestawów

Zobacz licytację

Mięsne śniadanie u rzeźnika. Wspólne śniadanie z właścicielami W.P.Biegun

Zobacz licytację

Rodzinne zwiedzanie zakładu w weekend

Zobacz licytację

Licytacja w specjalnie utworzonej grupie trwa do dnia 2.08

Zobacz licytację

Oryginalna koszulka meczowa kadry KKS Lech Poznań z lat 2013/2014 z podpisami wszystkich zawodników

Eleganckie i bardzo wytrzymałe fartuszki kuchenne z haftem i logo Biegun. Do wylicytowania aż 20 sztuk

Zobacz licytację

Romantyczny nocleg dla 2 osób w ekskluzywnym apartamencie Egipskim w historycznym Hotel Europa Kalisz

Zobacz licytację

#ParowkaChallenge

Co to jest ta #ParowkaChallenge?

W ramach wyzwania #ParowkaChallenge wystarczy zrobić zdjęcie lub nagrać filmik z parówką w roli głównej oraz wpłacić minimum 5 zł na rzecz naszej ANI dla której zbieramy pieniążki na windę a następnie nominować kolejne trzy osoby. Przykładowe realizacje challenge przesyłamy poniżej. Oczywiście pamiętaj wrzucić nagranie oraz link do zbiórki na swoim profilu fb lub w naszym wydarzeniu a my nagrodzimy najlepszy challange. Pamiętaj najważniejsza jest wspólna zabawa i zbiórka do Ani.

Co ja mogę nagrać w ramach akcji #ParowkaChallenge?

Przygotowujesz rewelacyjne parówki ośmiorniczki, a może inne cuda? Nagraj jak to robisz lub zrób zdjęcie a challenge masz już gotowy;) A może jesteś w jakimś pięknym miejscu na wakacjach? Zrób zdjęcie jak trzymasz parówki na tle pięknego krajobrazu i challenge gotowy;) (jeśli nie masz przy sobie parówek - a bardzo to możliwe ;) napisz na kartce #ParowkaChallenge i zrób zdjęcie na tle tego samego - pięknego krajobrazu - chętnie zobaczymy gdzie odpoczywasz ;)). Zaangażuj swoje dzieci by namalowały smakowite paróweczki i pochwal się w sieci ich dziełem oznaczając #ParowkaChallenge - dla dzieci to podwójna radość i duma!

Pamiętaj najważniejsza jest wpłata na konto ANI reszta to tylko zabawa, która przy okazji pobudza Twoją kreatywność. Każde wpłacone 5zł to tylko 2 gałki lodów a dla naszej bohaterki i jej rodziców ogromna pomoc.

Nie jesteś nominowany a chcesz brać udział w akcji challenge?

Nie ma problemu- nie musisz czekać aż ktoś Cię nominuje - bądź pierwszy i zaskocz rodzinę, znajomych nominując ich do zabawy.

Widziałam/widziałem plakat STACJA PARÓWKA o co z nim chodzi?

Świetnie oznacza to, że jesteś naszym klientem gdyż takie plakaty wiszą na naszych sklepach firmowych oraz w sklepach w których kupisz nasze produkty. Zrób sobie selfie z plakatem i wrzuć na fb oznaczając #ParowkaChallenge i już możesz nominować do dalszej zabawy.

Adresy naszych sklepów firmowych znajdziesz tutaj >>>

Finał akcji z parówką

Gdzie znajdują się sklepy firmowe Biegun?

Ponieważ jest to święto parówki nie może i jej zabraknąć. W poprzednich latach wspólnie biesiadowaliśmy na festynie zajadając się parówkami w różnych wydaniach przygotowywane przez Koła Gospodyń Wiejskich.

W tym roku zapraszamy 1.08 do naszych sklepów firmowych na terenie: Poznania, Jarocina, Środy Wlkp, Krotoszyna oraz Jaraczewa po królową parówek: PARÓWKOWĄ. Nie musisz robić zakupów wystarczy, że rzucisz hasło: Święto Parówki a otrzymasz ją gratis. Do wydania mamy 2000sztuk parówek.

Sklepy Poznań
Sklep Jarocin
Sklep Krotoszyn
Sklep Środa Wlkp